همین حالا تماس بگیرید 22785405

مرکز و کمپ ترک اعتیاد

امید ، رهایی ، راگا

شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> کمپ ترک اعتیاد >
کمپ ترک اعتیاد
کلینیک و کمپ ترک اعتیاد ازگل بعنوان کمپ نمونه سال 1396 از سوی اداره بهزیستی شمیرانات برگزیده شده است ،  مرکز ترک اعتیاد راگا یکی از مراکز مورد اعتماد خانواده ها بوده که با مدیریت آقای حسن نجفی اداره و بانوان ارزنده سینما و تلویزیون خانم ها : بهنوش بختیاری ، آزیتا ترکاشوند بعنوان سفیران بهبودی با نگاه خیرخواهانه فعالیت می نمایند.
کلینیک ترک اعتیاد ازگل رتبه 1 تهران از نگاه بهزیستی شمیرانات تهران ، دارای مشاوران و روانشناسان خبره ، دارای پایگاه اعتقادی و اخلاقی با حضور کارشناسان و روحانیون جهت آموزش اخلاق در خانواده ، رعایت حال بیماران در جهت مسائل مالی ، سرویس دهی و مشاوره شبانه روزی در تمامی ایام سال و روز های تعطیل ، بیش از ده سال تجربه و سابقه درخشان ، سرویس مراقبت و مشاوره تا رسیدن به بهبودی کامل بیمار و ترک اعتیاد ، ما به صورت شبانه روزی پاسخگو و پذیرای عزیزان شما خواهیم بود ، برای ترک اعتیاد و رهایی از مواد مخدر از همین لحظه در کنار شما هستیم :
تلفن :   22785412    22785405
مرکز تخصصی بهبودی اقامتی امید رهایی راگا  با مجوز رسمی به شماره 32848 از بهزیستی استان تهران (شمیرانات) طبق دستورالعمل بهزیستی کشوربا سال ها تجربه موفق فعالیت در زمینه ترک اعتیاد و ترک مواد مخدر و درمان بیماران سوء مصرف مواد مخدر  توانسته است به عنوان  مرکز ترک اعتیاد مورد تایید خانواده ها و بهزیستی شمیرانات و استان تهران شناخته شود و خدمات شایسته‌ای را به هموطنان عزیرو بیماران تحت پوشش ارائه دهد. مرکز امید رهایی راگا ( کمپ ترک اعتیاد ازگل ) با پشتوانه ای ده ساله فعالیت های خود را بر مبنای دو اصول 1-اخلاق مداری 2- بهبودی کامل ،  در این عرصه پر از فراز و نشیب گام برداشته است و تا به امروز با گسترش خدمات و امکانات ، تجهیزات ، برنامه های فرهنگی و اعتقادی ، خیریه ، و تشکیل تیم ویژه چند تخصصی متشکل از پزشک عمومی و MMT . روانپزشک ، متخصص روانشناسی ، مشاوره و راهنمایی  ،  مددیار اعتیاد ، مددیار خانواده ،  و ... با درمان های سم زدایی و درمان‌های بلند مدت همراه با برگزاری جلسات آموزشی ، مشاوره فردی ، مشاوره گروهی ،  به فعالیت خود ادامه داده است.
مرکز و کمپ ترک اعتیاد امید رهایی راگا در تمامی ایام سال به صورت شبانه روزی و همچنین در روزهای تعطیل ، آماده پذیرش و بستری بیماران و خدمت رسانی به آن ها می‌باشد. این مجموعه خدمات گسترده‌ای در خصوص ترک اعتیاد  به بیماران خود ارائه می‌دهد که به صورت کلی شامل خدمات ترک اعتیاد ، خدمات روانپزشکی ، خدمات مشاوره و روان شناسی ، خدمات بستری بیماران و در آینده ای نزدیک خدمات نوروفیدبک  ، کلینیک دندانپزشکی و ترک نیکوتین خواهد کرد.  این خدمات به صورت مشاوره (تلفنی و حضوری بصورت رایگان ) خدمات بستری به بیماران عزیز ارائه می‌گردد.
روند درمان و ترک اعتیاد به صورت بستری در این مرکز به ترتیب شامل : مشاوره قبل از بستری ، پذیرش و تشکیل پرونده ، ویزیت پزشک فنی و تایید پذیرش ، تست کیت وآزمایشات اولیه ، تشخیص نهایی نوع مواد مصرفی ، معرفی به بخش فیزیکی و بستری و مراقبت های پرستاری در دوره سم زدایی و بخش عمومی 
روند ترک اعتیاد در زمان بستری : حضور در جلسات فردی و گروهی روانشناس ، حضور در جلسات آموزشی ترک اعتیاد ، کتابخوانی ، مشاوره خانواده و حضور در جلسه مشاوره اعتیاد ، برگزاری جشن ترخیص و در نهایت دوره درمان پس از ترخیص می باشد.
پذیرش اولیه بیمار در یک زمان یک ساعته در دفتر مرکز ترک اعتیاد راگا انجام می شود و این امر خیلی برای خانواده و بیمار زمان بر نخواهد بود .
کیفیت خدمات ، همدلی و همراهی : کمپ ترک اعتیاد امید رهایی راگا  با کادری مجرب و متخصص همواره تلاش کرده است تا خدمات خود را در بالاترین سطح کیفی و کمی و با احترام بسیار در شأن و منزلت بیمار و در جهت بهبود بیماری وی ارائه دهد. ما همواره خود را مسئول سلامت بیمار دانسته و در همین راستا تلاش کرده‌ایم که به بیماران اعتیاد که اغلب خود و خانوادهایشان از مشکلات به وجود آمده در اثر این نوع بیماری‌ها رنج و عذاب می‌کشند با تمام توان کمک کرده و یار و همراه بیمار و خانواده های نگران آنان باشیم تا حس درماندگی و نا امیدیشان را به شادمانی و امید تبدیل کنیم.
ما خود را متعهد به درمان کامل بیماری اعتیاد می دانیم و با جایگزین کردن هر نوع داروی اعتیاد آور و یا ترک ماده اعتیاد آور مخالفیم !!! ما خود را موظف به درمان کامل بیماران می دانیم و در این مرکز از روش های جایگزین درمانی مانند متادون ، بوپرنورفین و ... که خود نوعی مخدر هستند برای درمان بیماران که در خیلی از کلینیک ها استفاده می شود  شدیدا مخالف بوده و  در این کلینیک ترک اعتیاد از درمان های  غیردارویی زیر نظر پزشک و  روانشناس در کنار جلسات مشاوره ، کاردرمانی ، گروه درمانی و ... به صورت تخصصی استفاده می شود. ما در کمپ ترک اعتیاد راگا  افتخار درمان بیش از 1000 بیمار در زمینه اعتیاد ( مخدر ، محرک ، صنعتی، متادون و ... ) در طول سال های فعالیت خود داریم . سابقه درخشان این مرکز  به همراه تجربه طولانی مدت و ارائه خدمات با کیفیت و تخصصی موجب شده است که این کمپ به عنوان بهترین مرکز ترک اعتیاد در تهران  نیز شناخته شود.
آنچه که به ما اعتبارداده است اعتماد خانواده ها به کمپ ترک اعتیاد ازگل ، تنها کلینیک ترک اعتیاد فرهنگی شهر تهران است.
بدون نظارت حرفه ای و تجویز پزشک متخصص ، احتمال بازگشت مجدد به سمت اعتیاد و یا افزایش عوارض ترک اعتیاد  بسیار زیاد است.  به ما اعتماد کنید . 
تماس با ما

آدرس : اقدسیه ، بلوار ارتش ، ازگل ، خیابان ازگل ، خیابان صدر نژاد ، کوچه شیری ، پلاک 11
تلفن :   22785412    22785405
موبایل : 09123962800     09195099630    (مدیریت : نجفی )

ارتباط با تلگرام مدیریت : najafi_kamp

کمپ ترک اعتیاد , مرکز ترک اعتیاد , مرکز بستری ترک اعتیاد
 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به کمپ ترک اعتیاد ازگل محفوظ می باشد.